Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Serena
Belle
DP
Alves
Atelier
ENORME JARDIN

Enorme Jardin; profesyonel ekibi ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği organizasyon faaliyetleri ile unutulmayacak anlar yaşamanızı sağlıyor. Polonezköy’ün en güzel yerinde doğa ile iç içe ve eşsiz bir manzara ile misafirlerine hizmet vermektedir. Peri masalını aratmayacak dizaynı ve konumu ile mekanımız, 5000 metrekarelik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörün en iyilerini ve en deneyimlilerini bünyesinde barındıran profesyonel ekibimiz ile hafızalardan kolay kolay silinmeyen organizasyon ve etkinlikler düzenlemek ilk önceliğimiz. Modernizmi ve şıklığı bütünleştirerek dizayn ettiğimiz mekanımız, misafirlerimizin ihtiyacı olan tüm detayları onlar adına düşünerek hareket etmektedir. Hayatınızın en özel anlarında, kendinizi konforlu ve özel hissedebileceğiniz kusursuz hizmetimiz ve büyülü atmosferimiz ile, değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük keyif duyuyoruz.

Müşterilerimiz ne diyor?

Enorme Jardin Polonezköy’ün en güzel ve en şık mekanı diyebilirim. Doğum günü organizasyonum için burayı tercih etmiştim ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

– Derya Yılmaz

Hayatımın en özel anlarından birini Enorme Jardin ayrıcalığı ile yaşadım. Muhteşem bir düğün organizasyonu gerçimeme olanak sağladığınız için teşekkürler.

– Ahmet Yıldırım

Bir süredir kurumsal toplantılarımızı Enorme Jardin’da gerçekleştiriyoruz ve şunu diyebilirim ki, burası ihtiyacımız olan her şeyi karşılama konusunda gerçekten oldukça profesyonel.

– Sema Demir

Polonezköy’ün en güzel mekanı! Özellikle lezzetli menüleri ile her haftasonu mutlaka ziyaret ettiğimiz bir yer.

– Ayla Sarı

Adresimiz

Polonez, Polonezköy Yolu D:No:34, 34829 Beykoz/İstanbul

Mail Adresimiz
İletişim